Home » Donderdag voor- en namiddag – Topdag op grote hoogte! 🎿☀️

Donderdag voor- en namiddag – Topdag op grote hoogte! 🎿☀️

Wat een fantastische dag was het vandaag opnieuw in Peio! Een hele dag skiën, een stralende zon en vooral… heel veel lachende gezichten 😊

Ook onze witte groep mocht vandaag voor het eerst op verkenning op de piste. Spannend, maar wat hebben ze dat goed gedaan! De andere groepen werkten verder aan hun techniek. Het treintje skiën lukt ondertussen al vlot, dus tijd voor wat extra oefeningen om nog beter te worden.

’s Middags genoten we opnieuw van een gezellige lunch op de piste, met zicht op de bergen. Zalig!

In de namiddag volgde het absolute hoogtepunt van de dag: we gingen met z’n allen in één grote lift naar maar liefst 3000 meter hoogte. Het uitzicht daarboven was werkelijk adembenemend — er vielen dan ook heel wat monden open!

Onze blauwe groep mocht zelfs van daaruit naar beneden skiën. Wat een ervaring!

Het is echt ongelooflijk om te zien hoeveel vooruitgang iedereen maakt tijdens deze bergklassen. We zien onze leerlingen elke dag groeien, en dat maakt ons ontzettend trots.

Vanavond maken we ons klaar voor het afsluitfeestje. De mooiste outfits worden bovengehaald… dat belooft! 🎉✨

Iedereen stelt het goed en geniet met volle teugen! 😊

In beeld 📷