Home » Veilig op weg! 🚌

Veilig op weg! 🚌

Naast alle leuke voorbereidingen denken we natuurlijk ook aan de veiligheid. Daarom oefenden we een busevacuatie met de leerlingen.

Onze zesdeklassers leerden hoe we de bus snel maar vooral rustig en veilig verlaten. Daarbij is het belangrijk dat iedereen goed weet wat te doen. We werken volgens een duidelijke volgorde: eerst stappen de leerlingen aan de binnenkant van de bus van voor naar achter uit, daarna volgen de leerlingen aan de buitenkant van achter naar voor. Zo verloopt alles vlot en zonder chaos.

We hopen natuurlijk dat we deze oefening nooit echt nodig zullen hebben, maar het is fijn om te weten dat onze leerlingen precies weten wat ze moeten doen. Ze hebben dat alvast heel goed gedaan!

Zie je ze graag eens aan het werk? https://youtu.be/o47nVhgcW3Y

Voor we effectief vertrekken, zullen jullie trouwens nog een keer zien hoe onze leerlingen allemaal van de bus stappen. Dan houden we nog een laatste generale repetitie. Daarna stappen we opnieuw op de bus… en dan zijn we Γ©cht vertrokken richting onze bergavonturen! ⛰️

Wordt vervolgd! 😊

In beeld πŸ“·